חסכון משמעותי בביצוע יבוא תכולת בית מסין

יבוא מסין לישראל - איך זה עובד

אנחנו בחברת Different יבוא מסין מתמחים ברכישה מרוכזת ויעילה, בזמן קצר והפרשי מחירים שמגיעים למאות אחוזים, ללא התפשרות על איכות המוצרים הגבוהה שקיימת בעולם.

מתכננים לשפץ את ביתכם? בונים בית חדש ורוצים את המוצרים הטובים ביותר מבלי לקרוע את הכיס?

שלושה שלבים פשוטים להגשמת החלום:

שלב ראשון:

לפני הנסיעה, נעניק לכם שירות והכוונה, להוצאת הויזה לסין, הזמנת טיסות ובתי מלון ותחבורה משדה התעופה למלון.
עליכם רק לבחור מועד לטיסה לסין ולהכין רשימת קניות פרטנית ומדויקת.

שלב שני:

אנחנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך, נדאג לאסוף אתכם משדה התעופה עם מדריכה צמודה דוברת אנגלית , נלווה אתכם למלון ובכל תהליך הקניות. תהליך הרכישה יעשה בהתאם לאיכות, עיצוב, סגנון וטווח מחירים שבו אתם חפצים, בתהליך שיהיה מותאם והנוח ביותר עבורכם, כך שכל מה שנותר לכם לעשות בהגיעכם לסין, הוא להנות ולבחור ,בקפידה ולא מתוך לחץ, את המוצרים שבהם חשקתם.

שלב שלישי:

נטפל בכל ההליך הלוגיסטי מול היצרן בעת הרכישה ולאחריה, בבקרת האיכות הקפדנית , באיסוף ,בשילוח ובשחרור. אנחנו נדאג ונבטיח שאכן תקבלו בדיוק את המוצרים אותם בחרתם עד לביתכם.

הליך בקרת האיכות בחברתנו, הינו מחמיר ביותר. כל מוצר שהגיע ללקוח ואינו תואם להזמנת הלקוח – אנו אחראים להחלפתו.

כמו כן אנו אחראים על התשלום לספקים, אנו ערבים לכל תשלום שהועבר לנו או לספק.

הליך השילוח נמשך עד 20 יום, כמובן שאנו מספקים את הניירת והמסמכים הנחוצים לשחרור המכולה עד ליעד שאותו בחרתם.

יחס אישי וסובלנות למופת

לחברת Different שנים רבות של מצוינות (מאז 2007), מקצועיות ללא פשרות עד לשלמות, על כך יעידו אלפי לקוחות שכבר ביקרו בסין, רכשו תכולת בית וחסכו מאות אלפי שקלים.

משפצים או בונים בית

מזל טוב! החלטתם לשפץ? לחדש את הבית? או לרכוש בית חדש? כאן תוכלו לקבל ייעוץ וליווי מלא ולייבא תכולת בית מלאה מסין, בנוסף תוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים. אנו נעזור לכם החל מהשלב הראשוני של ארגון טיסה, מלון, ויזה לסין עד לרגע שבו תקבלו את המוצרים לביתכם. פער המחירים מגיע למאות אחוזים ואיכות המוצרים היא ללא פשרות.

תמונת חוויה של סין

תהליך הרכישה בסין

מרגע שהגעתם לסין אנו דואגים לכל תהליך הרכישה. צוות מקצועי ומיומן ילווה אתכם לכל הספקים והמפעלים וכל זאת בשירות אישי ועל פי טעמכם . אנו אחראים על כל תהליך הרכישה, ההזמנה ועל השילוח. אנו אחראים 100% על בקרת איכות המוצרים ונדאג שתקבלו בדיוק את מה שהזמנתם. ניסיונינו הרב מאז 2007 עושים אותנו לחברה הכי מקצועית ואמינה בתחום.

ספינת שילוח מוצרים מסין

שילוח המוצרים עד לבית הלקוח

לאחר סיום תהליך הרכישה אנו דואגים שתכולת הבית שלכם תגיע בבטחה במהירות ויעילות לביתכם. אנו אחראים על כל תחום השילוח ועמילות המכס ועובדים עם האנשים המקצועיים ביותר בתחום. שילוח יעיל ועמילות מכס הם חלק חשוב מאוד בתהליך ואנו ,כחברה מקצועית, נתדאג שהעלויות יהיו נמוכות והמוצרים שלכם יגיעו עד לביתכם במהירות המרבית ובבטחה, יבוא מסין לבית.

אנחנו כאן לשירותכם, אנא פנו אלינו בכל שאלה, ניתן מענה בשפה העברית.

להורדת אפליקציית Different לליווי תהליך יבוא אישי מסין:

אפליקציה לאנדרואיד
אפליקציה לאנדרואיד
אפליקציה לאייפון
אפליקציה לאייפון