יותר ויותר ישראלים בוחרים לרכוש את חומרי הגמר והריהוט לבית החדש בסין וחוסכים כ-50% בתקציב. טסים לשופינג לבית בסין? שימו לב ל-5 הטעויות שחשוב להיזהר מהן

מה הדבר הקשה ביותר בבניית בית חדש? ההסכמה על התוכנית הסופית? בחירת הקבלן ואנשי המקצוע הנכונים? או אולי ההחלטה על העיצוב והאביזרים? כל זוג מתקשה בנקודה אחרת, אבל אין ספק שכולם מתמודדים עם האתגר הגדול ביותר – השמירה על תקציב מאוזן.

זוגות רבים נאבקים שוב ושוב בתקציב הבניה שהולך ותופח במהירות משבוע לשבוע. כל בחירה היא משמעותית וכל פשרה שיעשו עכשיו תשפיע על חייהם בבית החדש לשנים ארוכות. חומרי הגמר רבים ומגוונים ואפילו להחלטה קטנה על בחירת ברזים, חלונות אלומיניום , אריחי קרמיקה וריהוט, יכולה להיות משמעות של עשרות ולעיתים אף של מאות אלפי שקלים בשורה התחתונה של התקציב הסופי.

האיכות בינלאומית - המחיר סין

לא פלא, לכן, שהטרנד המשתלם החדש של רכישת חומרי הגמר והריהוט לבית בסין, כבש במהירות עוד ועוד זוגות ישראלים. הם טסים לסין ועורכים שם את מסע הקניות של חומרי הגמר והריהוט לבית החדש – הכל באיכות בינלאומית שמקבילה לרמה הגבוהה של המוצרים שנמכרים בארץ.

יבוא רהיטים מסין ורכישת חומרי הגמר בסין עוזרת לזוגות הישראלים לחסוך עד 50% בעלויות הבנייה והעיצוב של הבית החדש. זהו ללא ספק אחד הצעדים הפיננסיים החכמים והמשתלמים ביותר.

לקוחות דיפרנט בסין - ליווי אישי ע"י סוכן יבוא מסין
לקוחות דיפרנט בסין

ייבוא אישי מסין - 5 הטעויות שצריך להיזהר מהן

אך כדי ליהנות מהחיסכון העצום של יבוא מסין, חשוב גם לפעול בזהירות ולהימנע מהטעויות שכל כך קל לישראלים לעשות שם:

טעות ראשונה: לא להיעזר בחברה שמנהלה הישראלי נמצא באופן קבוע בסין ומלווה אתכם בסיור הרכש ומבצע בקרת איכות בצמוד ליצרנים.

ללא ליווי מקצועי אישי שמשלב גם היכרות מעמיקה עם השווקים בסין וגם הבנה של הצרכים, הטעם והמנטליות של הצרכן הישראלי – אתם עלולים ללכת לאיבוד באוקיינוס החנויות והמוצרים בסין. חוסר היכולת שלכם להבדיל בין רמות איכות של ספקים שונים, עלול להוביל אתכם לרכוש פריטים באיכות ירודה.

אתם אף עשויים למצוא את עצמכם נאלצים לבחור מתוך מגוון מצומצם, או מתפשרים על הטעם הייחודי שלכם ורוכשים בסופו של דבר מוצרים יקרים מדי, מדגמים מיושנים ולא מעודכנים.

טעות שנייה: לא לעשות תכנון מדוייק בעזרת מחשבון יבוא אישי מסין, של סכום הכסף שתחסכו, או להסתפק בסל קטן ומצומצם של מוצרים, במקום למקסם את המהלך החכם ולרכוש גם חלונות ותריסים מאלומיניום בעזרת יבוא אלומיניום מסין, פרטי נגרות ייחודיים ועוד.

טעות שלישית: לא להשוות הצעות מחיר ראשוניות מסין עוד שאתם בארץ של: מטבחים, חלונות ותריסי אלומיניום ועוד. רק כך תוכלו לוודא שהחיסכון משמעותי.

טעות רביעית: לא להבטיח את האחריות על המוצרים – חשוב לא לוותר ולרכוש אך ורק מוצרים בעלי אחריות מלאה.

והחמישית- הטעות המסוכנת מכולן: להתפשר על חברה ללא ותק וללא המלצות של מאות לקוחות מרוצים, שזכו לליווי מושלם משלב התכנון ועד שלב סיום הבנייה.

בית לקוח דיפרנט

בונים בית חדש? עכשיו גם אתם יכולים בעזרת יבוא מוצרים מסין להגשים את כל המשאלות העיצוביות שלכם: גם לממש את כל החלומות על בית שנראה ככזה שיצא ממש מתוך מגזין יוקרתי וגם לחסוך בגדול, לשמור על כל שקל ולהבטיח שהתקציב שלכם יישאר מאוזן ושפוי.

ברוכים הבאים לבית החדש שלכם!