חסכון משמעותי בביצוע יבוא תכולת בית מסין

היתרון הגדול של יבוא מסין

עד לפני שני עשורים נחשבו המוצרים המיוצרים בסין למוצרים נחותים ובאיכות ירודה ביחס למוצרים אשר מגיעים אלינו מארצות המערב או מדינות אסיאתיות אחרות. היבואנים העדיפו למשל מוצרים מיפן, קוראיה, טייוואן וכיוצא באלה, על פני מוצרים המיובאים מסין. אך במהלך עשרים השנים האחרונות התרחשה מהפכה בכל הנוגע לייצור מוצרי צריכה וסין הפכה ללא כל צל של ספק לענקית הייצור בעולם, וכל החברות הגדולות כיום מייצרות בסין. סין הפכה לכלכלה השנייה בחוזקה בעולם רק אחרי ארה"ב ורוב היצור העולמי מתרחש בה. היתרון הגדול של יבוא מסין הוא כמובן המחיר הנמוך, הזמינות של המוצרים ואיכותם .

יבוא מוצרים מסין

הסיבה כי יבוא מוצרים מסין הפך לכל כך כדאי היא שסין החליטה והפכה ליצרנית הגדולה בעולם של מוצרי צריכה. חומרי הגלם הזמינים והזולים, פיתוח כבישים, רכבות ונמלי ים ואוויר וכוח האדם הזול בסין הפכו אותה למעצמת הייצור הגדולה בעולם. מדינות המערב אינן יכולות להתחרות במשכורות הנמוכות של העובד הסיני ומשום כך חברות רבות העבירו את מפעליהן לסין. כך נוצר מצב שחברות אירופאיות או אמריקניות ידועות אינן מייצרות את מוצריהן במדינותיהן, אלא שהייצור כולו הועבר לסין .

מוצרים באיכות גבוהה

למרות השם " הזול " שהיה למוצרים כמו ריהוט מסין עד לפני שני עשורים, הרי שכיום מערך הייצור הסיני מגובה בביקורת ופיקוח הרבה יותר מחמירים והחברות הידועות מן המערב מוודאות כי מוצריהן יעזבו את פסי הייצור כשהם בסטנדרט גבוה. כך יצא שבסין לא רק הייצור זול יותר מכל מקום אחר ( פועל סיני מרוויח פחות משני דולר לשעה ), אלא שאיכות המוצרים הגיעה לרמה גבוהה וכיום לא ניתן כמעט למצוא מוצרים שאינם מיוצרים בסין .

יבוא מסין – כל המוצרים

יבוא מסין זו הגדרה רחבה מאד. בסין מייצרים הכל ובאיכות גבוהה. ליבוא מוצרים מסין יש יתרונות גדולים, אך יש להיזהר ממוצרים מועתקים או מזוייפים שאינם מיוצרים על פי ההנחיות של החברות, וכדי להצליח בעסקים עם סין יש להכיר את המקום את המנטאליות ואת המתחרים .

להורדת אפליקציית Different לליווי תהליך יבוא אישי מסין:

אפליקציה לאנדרואיד
אפליקציה לאנדרואיד
אפליקציה לאייפון
אפליקציה לאייפון