חסכון משמעותי בביצוע יבוא תכולת בית מסין

חמש כללי ברזל למיבאים מסין

יבוא מסין מאפשר את הכנסת רוב הסחורות לארץ ומסיבה פשוטה : רוב הייצור כיום בעולם מתרחש בסין.

ייצור זה הוא זול ואיכותי במרבית המקרים והוא מיועד למכירה בכל מדינות העולם. כדאי לדעת, כי ישראל מייבאת את מרבית מוצרי הצריכה שלה מסין, כמו מרבית מדינות העולם האחרות.

היבוא מתבצע על ידי חברות יבוא גדולות אשר מביאות לארץ כמויות גדולות של סחורה וגם על ידי יבוא אישי אשר מתבצע על ידי חברות מקצועיות בתחום הייבוא .

ריהוט שמיובא מסין

יבוא מוצרים מסין – כמה כללי יסוד שכדאי להכיר

התרבות העסקית והכללית הסינית שונה מאד מהתרבות הים תיכונית הרעשנית והכוחנית אשר אנו מהווים חלק ממנה. יבוא מסין פירושו להבין ולהפנים כמה כללי יסוד .

1. מוכנות

הסינים מעריכים סדר ומשמעת ודיוק. הגעה לפגישה צריכה להיות מוכנה על פרטי הפרטים שלה כדי לשדר רצינות ואמינות .

2. סבלנות

מצרך זה חסר לרוב הישראלים הרוצים לסגור דברים מהר ובלי להסתובב סחור סחור. הסינים פועלים בדיוק בצורה הפוכה. ניהול משא ומתן כמו רהיטים מסין עבורם הוא טקס שלם שבמהלכו תצטרכו לשבת בישיבות ארוכות, לשתות כמויות עצומות של תה סיני, לצאת לבילויים משותפים וכדומה .

3. מחיר

הסינים יכולים ומעוניינים להוזיל לקונה את המחיר. לרוב הישראלים זהו המדד העיקרי בעיסקה והם ינסו ללחוץ עד כמה שניתן להורדת המחיר, אבל יש להבין כי הסיני אמנם יוריד את המחיר כדי לרצות את הלקוח, אך הוא עלול להחזיר לעצמו את ההפסד על ידי הורדת איכות הייצור. לכן יש להיזהר ולא להוריד את המחיר מתחת לרף מסויים .

4. נציג מקומי

אין לזוז בסין ללא נציג מקומי הדובר את שפת המקום. סיוע של אדם כזה עולה כסף אך הוא עשוי לחסוך לכם כסף רב בסוף התהליך של יבוא מוצרים מסין.

5. "מובן מאליו"

הסינים אינם מכירים את צירוף המילים הללו. כשאתם רוצים משהו תגידו, תבקשו או תדרשו, אבל אל תשאירו דבר ל"מובן מאליו" .

להורדת אפליקציית Different לליווי תהליך יבוא אישי מסין:

אפליקציה לאנדרואיד
אפליקציה לאנדרואיד
אפליקציה לאייפון
אפליקציה לאייפון