חסכון משמעותי בביצוע יבוא תכולת בית מסין

סין היא אימפרייה של ייצור מוצרים וסחורות מכל הסוגים והמינים. אם עד לפני מספר שנים יבוא מוצרים מסין היה נחלתם של יבואנים גדולים וממולחים, הרי שבשנים האחרונות נפתח שוק אישי של יבוא מוצרים מסין ורבים מתעניינים בכך לצרכים כאלה ואחרים. ייבוא אישי מסין משתלם בגלל ההיצע הענק הקיים במדינה זו והחסכון הגדול בעלויות של רכישת מוצרים מסוגים שונים לעומת העלות בארץ או בארצות מערביות אחרות. יבוא מוצרים מסין עשוי לחסוך לכם חמישים אחוז ויותר מרכישת אותם המוצרים ישירות בארץ, וזה ללא ספק פרמטר משמעותי ביותר בעת רכישת מוצרים גדולה .

מה ניתן או מה מומלץ לייבא מסין ?

לא מדובר על יבוא מוצרים מסין באופן יחידני. כאשר מדובר על בניית בית ורכישת הריהוט וכל המוצרים הנלווים כגון: אינסטלציה וסניטריה, מרצפות או פרקטים, מטבחים ופינות אוכל, חדרי ילדים וריהוט לגן וכדומה, הופך יבוא מוצרים מסין לכדאי וזול במיוחד. רוב חברות היבוא לא יתעסקו עם מוצר אחד או מספר מצומצם של מוצרים, ולכן ההמלצה היא לעשות קנייה מרוכזת של הכל בהובלה אחת .

יבוא אישי מסין – ליווי צמוד של חברה מקצועית

יבוא חלונות אלומיניום מסין או כל מוצר אחר יכול להיות תהליך מורכב למי שאינו מכיר או בקיא בשוק הסיני. יש להכיר את נוהלי היבוא השונים וכן את המקומות לרכישת המוצרים שיהיו אמינים ואיכותיים. חברה מקצועית תוכל לספק לכם את השירות והליווי הצמוד מתכנון הרכישה ועד הגעתה לביתכם במועד הרצוי. חברות אלה מנהלות קשרי מסחר ושינוע מסועפים בסין ובישראל והן בקיאות בכל נוהלי היבוא השונים. כמו כן, יש להם הסכמי שיתוף פעולה מסחריים עם ספקים שונים, דבר המוזיל עוד יותר את עלות המוצרים .

מה כולל ליווי מקצועי של יבוא אישי מסין ?

הליווי כולל תכנון וייעוץ לגבי המוצרים והכמויות, עיון בקטלוגים ובחירת המוצרים השונים וכן ליווי צמוד בנסיעה לסין הכוללת את תכנון הנסיעה, שהייה במקום, ניהול משא ומתן וסגירת כל הקצוות הלוגיסטיות. הליווי מסתיים בשחרור המכולות בנמל והעברתם לבית הלקוח .

להורדת אפליקציית Different לליווי תהליך יבוא אישי מסין:

אפליקציה לאנדרואיד
אפליקציה לאנדרואיד
אפליקציה לאייפון
אפליקציה לאייפון