כי אצלנו החיסכון הוא מקסימלי : אתה קונה בעצמך ישירות.

כי אנחנו לא גובים כל עמלה מהספקים.

כי אצלנו הליווי הוא צמוד, אישי ומקצועי מתחילתו ועד סופו .

כי הניסיון רב השנים שלנו יחסוך לך טעויות יקרות וזמן רב.

כי הבאתך לשביעות רצון היא הדרך הכי טובה עבורנו לרכוש לקוחות נוספים .

השירות מתאים במיוחד לכאלה המעוניינים לרכוש מגוון פרטים גדול , כזה שהחיסכון ברכישתם המוזלת יבטיח גם כיסוי הוצאות הנסיעה וגם ישאיר הפרש כספי משמעותי מרכישה דומה בישראל.

בסופו של התהליך – נוכל לבחון את התאמת הפרויקט שלכם לשירות שאנו מציעים כבר משיחתנו הראשונה.

לא נדרש מכם כל ניסיון או ידע ביבוא , תפקידכם היחידי הוא לבחור ולרכוש את הפריטים הרצויים לכם ואנחנו נדאג שהם יגיעו בדיוק כמו שהזמנתם אליכם בישראל.

החיסכון הוא 40-50% ויכול לבוא לידי ביטוי בעשרות ואף מאות אלפי שקלים. בדקו את גובה החיסכון שלכם ב"מחשבון חסכון" שבאתרנו.

כ- 45-60 ימים- מוצרים בייצור מיוחד כגון מטבח דורשים יותר זמן ממוצרי מדף .

יש לזכור שניתן לפצל את המשלוח ואת המוצרים "המעכבים", שהם בד"כ מותקנים בשלב האחרון בפרויקט,ניתן ואולי גם רצוי לשלוח לקראת מועד התקנתם.

נדרש להכין רשימת רכש הכוללת כמויות ומידות, להצטייד בתוכניות, להוציא ויזה לסין ולרכוש כרטיסי טיסה.כחלק מהשירות המלא שלנו נשמח לכוון וללוות אתכם גם בשלב זה.

אנו נערך ונכין עבורכם סיור באולמות התצוגה ובמפעלים המתאימים ביותר לצרכיכם .

תוכנית הסיור תיבנה בהתאם לדרישות השונות שיעלו על-ידכם מבחינת המוצרים הנדרשים , איכות המוצרים (תקנים) רמת גימור וניסיון העבודה עם הספק.

כשבוע עד 10 ימים בהתאם להיקף הפריטים ברשימת הרכש.

מומלץ אך לא הכרחי אם אתם מסוגלים לקבל החלטות בנושא עיצוב לבדכם. תמיד ניתן להעביר תמונות וסרטונים לבעל מקצוע לצורך קבלת עצה.

טיסה עולה כ800$-1300$ לאדם ועלות שהייה במלון היא החל מ 160 ₪ לחדר ללילה.

נלווה אתכם צמוד לאורך הסיור המתוכנן ,ע"י נהג ומלווה שיעשה עבורכם משא ומתן וידאג לאינטרסים שלכם . וכל זאת בניהולו של מנהל הנציגות הישראלי בסין (בעברית)

לשומרי הכשרות ניתן לדאוג לאוכל כשר (ארוחת בוקר ,כריכים למהלך היום וארוחת ערב)

המגוון הוא עצום (בהרבה יותר מהנמכר בישראל) וניתן למצוא כל פריט ברמות האיכות השונות. תפקידנו ,בתכנון הסיור ובליווי עצמו ,הוא לחשוף בפניכם את המוצרים הנכונים לכם במגוון ההיבטים.(עיצוב, איכות, מחיר)

בעת ההזמנה יש לשלם מקדמה של 30% ממחירה ואת שאר התשלום יש לשלם בקבלת הסחורה מהספק לאחר בדיקתה של הסחורה ואישורה על ידינו ולפני שילוחה לישראל.

צוותנו בסין עורכים בדיקה מקיפה לכל אחד מהפריטים לוידוא התאמתו המלאה להזמנה . רק לאחר בדיקה זו המוצרים יארזו בקפדנות ויאוחסנו במכולה לקראת שילוח.

ניתן לשלח את כל הרכש יחד במכולה אחת או בשני משלוחים במועדים שונים (חומרי גמר ראשונים ומוצרי ריהוט לקראת סיום הבניה)

עמיל מכס בליווי שלנו ,יפעל להליכים הנדרשים לצורך הגעת הרכש ליעדו.

אנו נדאג להחליפו במהירות המקסימאלית או לזכותכם עבורו ע"פ בחירתכם.

מוצרי גמר הבניה מיועדים להתקנה ע"י הקבלן/ קבלן הגמר של הפרויקט . נשמח לקשר אתכם לבעלי מקצוע להרכבה והתקנה של כל פריט אחר.

בהחלט .ניתן להזמין פריטים זהים נוספים וגם מכאלה שרשמתם לעצמכם את פרטיו המדויקים.

עלות ההגעה והשהייה, עלות השילוח הימי, מיסים בישראל (מיסי נמל, מכס ומע"מ) ,שרותי עמילות מכס, הובלה לאתר ועמלתנו. מכוון שרוב ההוצאות הנ"ל חלות גם על כל יבואן ישראלי המוכר את הסחורה בישראל החיסכון בהליך רכש עצמאי בסין הינו 40%-50% לאחר כל ההוצאות.