חסכון משמעותי בביצוע יבוא תכולת בית מסין

המוצרים הכי פופולאריים מסין

יבוא אישי מסין הפך בשנים האחרונות לטרנד מוביל ביותר עבור כל מי שרוצים להוזיל בצורה ניכרת את עלות הרכישה של המוצרים השונים. יבוא אישי מסין משתלם כאשר כמות המוצרים גדולה וניתן לעשות הובלה אחת גדולה. לפיכך, יבוא של מוצרים בודדים לא ממש משתלם, אלא רק כאשר יש לכם סיבה להביא מכולה שלמה או יותר לארץ. ברוב המקרים מדובר על אנשים אשר בונים בתים והם מבקשים להוזיל את עלויות הרכישה של רהיטים, יבוא תכולת בית מסין, מוצרים משלימים, חומרי גלם שונים וכיוצא באלה, אשר עליהם לרכוש עבור הבית החדש, וסביר להניח שמדובר בתכולה רחבת היקף .

המוצרים הכי פופולאריים של יבוא אישי מסין

אין ספק כי בהתאם ליכולת ההוזלה של יבוא אישי מסין ובידיעה כי יש לייבא כמות גדולה של מוצרים, ריהוט ומוצרים משלימים לבית הם המוצרים הנפוצים ביותר כאשר עושים יבוא אישי מסין. המדובר על רכישה מרוכזת של רהיטים מכל הסוגים, החל מריהוט לסלון, לחדרי שינה וחדרי ילדים ועד מטבחים ופינות אוכל, יבוא ריהוט גן מסין, מכשירים אלקטרונים שונים לבית ומכשירי חשמל, חפצי נוי ומוצרים משלימים כגון : גופי תאורה, מוצרי סניטריה ואינסטלציה, מרצפות, פרקטים וכיוצא באלה .

יבוא מסין לחצר הבית

יבוא רהיטים מסין – למה זה משתלם ?

רהיטים אשר מיוצרים בסין הם באיכות מעולה. למרות שניתן למצוא עדיין חקיינים וכאלה אשר משתמשים בחומרי גלם ירודים, רוב הייצור בסין עבר לפסים מערביים עם בקרת איכות מצויינת. העבודה הזולה בסין וזמינות חומרי הגלם הופכים את הריהוט הסיני למאד משתלם לרכישה בעבור כל מי שרוצה בכך. השינוע לארץ אינו מייקר באורח משמעותי את מחירם של המוצרים, וכאשר אתם עושים יבוא רהיטים מסין, אחרי כל ההוצאות של יבוא אישי מסין תמצאו שחסכתם עד 50% מהעלויות שהייתם משלמים בארץ .

יבוא אישי מסין – רק עם חברה מקצועית

הזהרו משרלטנים. כשאתם מבקשים לעשות יבוא רהיטים מסין עליכם לבחור את חברת היבוא בקפדנות ולוודא כי היא חברה מוכרת ובעלת נסיון, בעלת קשרים ומוניטין בעבודה מול השוק הסיני .

להורדת אפליקציית Different לליווי תהליך יבוא אישי מסין:

אפליקציה לאנדרואיד
אפליקציה לאנדרואיד
אפליקציה לאייפון
אפליקציה לאייפון