ריהוט ומוצרים לבית מסין

הרי זה ידוע ששיפוץ בית הוא תהליך הכרוך בהוצאת כספים רבים. מה שכן, אם מבצעים את התהליך בצורה חכמה ובודקים את כל האופציות הקיימות בשוק, הרי שניתן להוזיל אותו משמעותית.

אחת האופציות הפופולאריות בשנים האחרונות שחוסכת אלפי ועשרות אלפי שקלים על תהליך השיפוץ היא אופציית היבוא מסין.

למעשה, ניתן לייבא הכל מסין – החל מחומרי בנייה שנחוצים לתהליך השיפוץ ועד לגופי תאורה, ריצוף, דלתות, כלים סניטריים ורהיטים.

יבוא מוצרים מסין

אז כפי שהוזכר לעיל, ניתן לבצע יבוא מוצרים מסין לכל הבית. למעשה, סין ידועה כיצרנית גדולה מאוד. אפשר למצוא בסין מוצרים בכל מיני איכויות, סגנונות, עיצובים, גדלים וצבעים.

מעבר לכך, אפשר גם לבקש מהיצרנים שייצרו מוצרים בהתאמה אישית. מעבר לכל השפע הזה, אפשר גם להנות מעלויות זולות בהשוואה לאלו של הארץ. זאת משום שכאשר מבצעים יבוא מסין, היבוא הוא אישי ולא עובר ידיים נוספות כמו בארץ.

כלומר אין צורך לשלם עמלות ליבואן, למפיץ ולבעל החנות בארץ. כאן יש תשלום עמלה רק לחברת התיווך שאחראית על כל נושא היבוא.

שאלות נפוצות לגבי יבוא מסין

אם אתם עדיין מהססים לקחת את שירותיה של חברת יבוא ולבצע את היבוא מסין, נשמח לשתף אתכם במידע שיכול לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת בנושא.

נשמח לשתף אתכם במקבץ שאלות ותשובות שיעזרו לכם להיכנס לתהליך בראש שקט:

  • למי מתאים שירות יבוא מסין? השירות לא מתאים לכל אחד והוא מתאים במיוחד למי שרוצה לרכוש המון פריטים. כך החיסכון יהיה משמעותי יותר.
  • איך בוחרים חברת יבוא מסין? רצוי לבחור חברה שיש לה ניסיון רב וכזאת המספקת ליווי צמוד, אישי ומקצועי.
  • כמה עולה יבוא מסין? מלבד עלות המוצרים, יש לקחת בחשבון עלויות נוספות כמו, תשלום עמלה לחברת היבוא, עלויות מכס, מע"מ, עלות שילוח ימי וכמו כן עלויות של כרטיסי טיסה ושהייה בסין.
  • מהי איכות המוצרים? כל מוצר ניתן למצוא בדרגת איכות שונה. במסגרת סיור שמבוצע ללקוח עם נציגי החברה במפעלים בסין, נחשפים כל המוצרים על כל המאפיינים שלהם (עיצוב, איכות ומחיר).
  • מתי מבוצע התשלום על הסחורות? כאשר מבוצעת הזמנה, יש לשלם מקדמה בגובה של 30 אחוז ממחיר ההזמנה. את שאר התשלום, הלקוח משלם כאשר הסחורה עברה בהצלחה בדיקה ואישור לפני השילוח לארץ.
  • מה קורה כאשר המכולה מגיעה עם המוצרים לישראל? עמיל מכס מטעם חברת היבוא ידאג לשחרר אותה ולהביא אותה ליעד הנדרש.
  • מה אפשר לעשות אם הגיעו פריטים פגומים? יש להתקשר לנציגיה של חברת היבוא והם ידאגו להחליף את הפריטים הפגומים או לזכות את הלקוח.

ריהוט גן ביבוא מסין עם חברת דיפרנט

יבוא מסין עם חברת דיפרנט

אם תבחרו בחברת דיפרנט יבוא מסין, אתם תרגישו לא תרגישו בסתם חיסכון, אלא תרגישו בחיסכון ביבוא תכולת בית מסין שיבוא לידי ביטוי בהוזלה משמעותית של העלויות בהשוואה לארץ.

יבוא אישי מסין לצורך בניית בית או שיפוץ בית כולל הזמנה של רהיטים, ריהוט גן, מטבחים, חלונות אלומיניום, חדרי אמבטיה, דלתות, ריצוף, סלונים, תאורה ועוד.

נשמח לתת לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר. התהליך מלווה על ידי נציגי החברה שהינם בעלי ניסיון בתחום היבוא מסין. אנחנו נדאג שאתם תקבלו מוצרים באיכות גבוהה במחירים הטובים והמשתלמים ביותר.

שתפו ברשתות
יצירת קשר
מאמרים אחרונים
הונאות בתחום יבוא מסין

יבוא קרמיקה מסין

בונים בית חדש? משפצים את הבית הקיים? למה שתרכשו קרמיקה בארץ, אם תוכלו לרכוש אותה בסין במחיר זול יותר? יש כל כך הרבה סיבות שכדאי

הונאות בתחום יבוא מסין

למה כדאי להזמין תכולת בית מסין?

כאשר משפצים בית קיים או בונים בית חדש, עלות מוצרי הגמר הנדרשים לצורך השלמת השיפוץ היא חלק נכבד ומשמעותי מעלות השיפוץ הכוללת. על כן, יש

הונאות בתחום יבוא מסין

איך להימנע מהונאות בתחום יבוא מסין?

כאשר מדברים על יבוא מסין, האסוציאציה הראשונה היא שפע מוצרים, רהיטים ופריטים במחירים זולים להפליא, שרק ממתינים לישראלי הממולח שיראה את הפוטנציאל העסקי הטמון בהם