בית עם מוצרים מיובאים מסין

בשנים האחרונות, הישראלים הבינו שמשתלם מאוד לעשות תהליך של יבוא מסין. כידוע, תהליך כזה יכול להוזיל משמעותית את עלויות הבנייה וכמו כן את העלויות הצפויות כאשר מגיעים לשלב בו מרהטים את הבית.

 למעשה, מסין אפשר לייבא כמעט הכל ובעיקר חומרי גמר ופריטים ומוצרים לתכולת בית. את תהליך היבוא, מומלץ שלא לבצע לבד ומדוע? כי מדובר על תהליך מורכב ועל כן, העדיפות היא להיות מלווים על ידי חברה מקצועית שיכולה לסייע להצלחת התהליך וכמו כן כזאת שתייעץ ותבין את הצרכים של הלקוח הפרטי.

חיסכון משמעותי

אם אתם לקראת תהליך בנייה של בית חדש, אתם בוודאי מודעים לעלויות הגבוהות הצפויות לכם. מה הייתם עושים אם היינו אומרים לכם שתוכלו לקבל את המוצרים והסחורות הכי איכותיים ובמחירים משתלמים במיוחד? סביר להניח שלא הייתם מאמינים לנו.

אז כן זה לא חלום ומדובר על מציאות לכל דבר, אם תבחרו לבצע תהליך של יבוא תכולת דירה מסין, תוכלו לחסוך המון המון כסף וגם לקבל את כל מה שתבחרו להזמין באיכות גבוהה. בארץ, אותם סחורות יעלו לכם הרבה מאוד כסף וסביר להניח שתמצאו את עצמכם מתפשרים על רמת הגימורים.

בזכות תהליך יבוא מסין, תוכלו לשדרג משמעותית את רמת הגימורים. אז מה כדאי לייבא מסין? חדרי אמבטיה, מטבחים שלמים, חלונות אלומיניום, דלתות, ריצוף וכמובן מוצרים כמו סלון, ריהוט גן, יבוא גופי תאורה מסין ועוד. בגדול, בפעם אחת מרוכזת תוכלו לייבא את כל מה שאתם צריכים לבית החדש.

ריהוט גן מיבוא מסין במחיר משתלם

מהם היתרונות ברכישת שירות יבוא מסין מחברה מקצועית?

תנו לנו לשתף אתכם במספר יתרונות בולטים, שאתם זוכים להם, כאשר אתם מתקשרים עם חברת יבוא מסין:

ליווי – אתם תקבלו ליווי מקצועי מנציגי החברה מתחילת התהליך (מרשימת הפריטים שתעבירו לנציגים ותרצו לייבא) ועד לסופו (עד השלב שהסחורות מגיעות למכס ומובלות ישירות אליכם).
אתם תרגישו שאתם בידיים טובות ושיש על מי לסמוך.

פערי תיווך – אתם חוסכים את פערי התיווך כי הרכישה מבוצעת ישירות מהמפעלים בסין. הסחורות לא עוברות מספר ידיים, כמו שקורה ברכישה מהארץ.

מחיר – ככל שתזמינו יותר סחורה, כך העסקה תהיה עוד יותר משתלמת וגם אם יש הוצאות נוספות (תשלום על כרטיסי טיסה, בתי מלון, תשלום לנציגי החברה, תשלומי מכס וכו'), עדיין אתם תהיו במצב של רווח. מעבר לכך, עוד לפני השילוח של הסחורות, נציגי החברה יוודאו שהסחורות תקינות ורק אז יאשרו את שליחתן לארץ. ככה שאתם לא תשלמו על סחורה שלא הזמנתם או סחורה שאיננה מתאימה או פגומה.

ניסיון – מדובר על חברות שיש להן ניסיון עשיר והן מכירות את התהליך מקרוב ויודעות כיצד לנהל אותו בצורה המקצועית ביותר.

ביצוע התאמות מול היצרנים – נציגי החברה ידאגו להתאים לכם את היצרנים המתאימים. לדוגמה, יצרנים המתאימים לצורך יבוא רהיטים מסין, יבוא מוצרי בנייה מסין וכו'  וזאת תוך התחשבות בפרמטרים כמו איכות, עיצוב, מחיר, צרכים וכו'.

שתפו ברשתות
יצירת קשר
מאמרים אחרונים
הונאות בתחום יבוא מסין

יבוא קרמיקה מסין

בונים בית חדש? משפצים את הבית הקיים? למה שתרכשו קרמיקה בארץ, אם תוכלו לרכוש אותה בסין במחיר זול יותר? יש כל כך הרבה סיבות שכדאי

הונאות בתחום יבוא מסין

למה כדאי להזמין תכולת בית מסין?

כאשר משפצים בית קיים או בונים בית חדש, עלות מוצרי הגמר הנדרשים לצורך השלמת השיפוץ היא חלק נכבד ומשמעותי מעלות השיפוץ הכוללת. על כן, יש

הונאות בתחום יבוא מסין

איך להימנע מהונאות בתחום יבוא מסין?

כאשר מדברים על יבוא מסין, האסוציאציה הראשונה היא שפע מוצרים, רהיטים ופריטים במחירים זולים להפליא, שרק ממתינים לישראלי הממולח שיראה את הפוטנציאל העסקי הטמון בהם