רהיטים לסלון מיובאים מסין

לא מתפשרים על איכות, מקצועיות ומחיר

אם אתם שוקלים לעשות יבוא מסין, כדאי לעשות זאת באמצעות חברה המתמחה בתחום. נציגי החברה יספקו לכם ליווי מתחילתו של תהליך היבוא ועד לסופו. ככה שאתם תוכלו להיות רגועים שאתם בידיים טובות ותהליך היבוא מנוהל על ידי צוות מקצועי, שידאג לקשר אתכם עם הספקים המומלצים ביותר בסין וכאלה המוכרים סחורות איכותיות במחירים משתלמים.

תופעת היבוא מסין

ניתן לראות שיבוא מוצרים מסין הפך להיות פופולארי מאוד בשנים האחרונות. אפשר להסביר זאת עקב המחירים המופקעים והגבוהים של המוצרים בישראל. מדובר על מוצרים המהווים חלק מתכולת דירה כמו, מטבחים, חלונות אלומיניום, ריצוף, רהיטים, ריהוט גן ועוד. כמו כן, גם מוצרים המשמשים לבנייה של בית בישראל, גם הם יקרים משמעותית בארץ לעומת סין ולכן מי שבונה בית, מעדיף להזמין אותם מסין.

בגדול, גם אם לקוחות רוצים לפרגן לתוצרת כחול לבן ולרכוש כמות גדולה של מוצרים בארץ, הם אינם יכולים לעשות זאת בגלל שהמחירים מאוד גבוהים בהשוואה למחירים בסין. על כן, התופעה של יבוא מסין היא האלטרנטיבה השפויה ביותר. אנחנו יכולים לקבל סחורות איכותיות במחירים זולים משמעותית. מה שכן, יש לקחת בחשבון שלא מדובר על נסיעה קלילה ועל תהליך קצר, אלא מדובר על נסיעה לסין ועל פרוצדורה שבתוכה מעורבים המון גופים שדואגים שהתהליך יבוא בצורה הטובה והנכונה ביותר.

חלונות ומטבח מיובאים מסין

איך עובד התהליך בגדול?

ההמלצה הכי  טובה שלנו היא להיעזר בחברת יבוא מסין ולא לבצע את התהליך בעצמכם. כאשר בוחרים חברה המספקת את השירות, יש לבחור בחברה מומלצת ליבוא מסין שיש לה ניסיון ומוניטין בתחום והיא מומחית ביבוא תכולת דירה מסין. נציגי החברה יסבירו לכם כיצד עובד השוק הסיני. יש לזכור שכאשר מדובר על מדינה כמו סין, היכולת לתקשר בשפה בינלאומית כמו אנגלית היא על גבול הבלתי אפשרי. על כן, כאשר תעזרו בחברת יבוא מסין, אתם תקבלו ליווי צמוד ולא תצטרכו לשבור את הראש עם השפה ובכלל עם מציאת הספקים וניהול משא ומתן מולם.

מעבר לכך, על מנת להשלים את התהליך בהצלחה, אתם תצטרכו לטוס לסין עם מעצב או מעצבת פנים (ניתן גם לטוס לבד, אם אתם סומכים על הבחירות שלכם). כאשר תגיעו לסין, נציגי חברת היבוא מסין ייקחו אתכם לסיורים במפעלים וכמו כן בקניונים גדולים, בהם תוכלו לבצע את הרכישות שלכם. שהייה בסין תהיה כשבוע עד עשרה ימים. כאשר בחרתם את הסחורות המתאימות לכם, אתם תשלמו מקדמה של 30 אחוז בהתחלה ולאחר מכן את יתרת הכסף (נציגי החברה יבדקו את טיב הסחורות, עוד לפני שאלו יישלחו לארץ).

מה קורה אחרי רכישת הסחורות?

סחורות בדרך כלל מגיעות לארץ במכולה דרך הים או באמצעות הובלה אווירית. הסחורות עוברות הליך של קליטה ולאחר מכן הם נכנסות להליך של שחרור ממכס. הליך זה דורש תשלום הכולל את ההוצאות והמיסים הנדרשים לשחרור של הסחורות. לאחר התשלום והתרת הסחורות, המכולה תגיע אליכם הביתה.

מאמרים נוספים מומלצים לקריאה:

דגשים לבחירת חברת יבוא אישי מסין
יבוא מוצרים מסין לישראל

שתפו ברשתות
יצירת קשר
מאמרים אחרונים
הונאות בתחום יבוא מסין

יבוא קרמיקה מסין

בונים בית חדש? משפצים את הבית הקיים? למה שתרכשו קרמיקה בארץ, אם תוכלו לרכוש אותה בסין במחיר זול יותר? יש כל כך הרבה סיבות שכדאי

הונאות בתחום יבוא מסין

למה כדאי להזמין תכולת בית מסין?

כאשר משפצים בית קיים או בונים בית חדש, עלות מוצרי הגמר הנדרשים לצורך השלמת השיפוץ היא חלק נכבד ומשמעותי מעלות השיפוץ הכוללת. על כן, יש

הונאות בתחום יבוא מסין

איך להימנע מהונאות בתחום יבוא מסין?

כאשר מדברים על יבוא מסין, האסוציאציה הראשונה היא שפע מוצרים, רהיטים ופריטים במחירים זולים להפליא, שרק ממתינים לישראלי הממולח שיראה את הפוטנציאל העסקי הטמון בהם