פינת ישיבה לחצר הבית שנרכשה דרך חברת יבוא מסין

במידה והחלטתם לשפץ את הבית, דעו שבאמצעות שירות של יבוא רהיטים מסין וגם חומרי גמר לצורך שיפוץ הבית, אתם עשויים לחסוך עשרות אלפי שקלים. בישראל פועלות חברות יבוא מסין שאחראיות על ארגון נסיעה לסין לצורך קנייה בזול של סחורות כאלה. אחת החברות שמציעה את השירות ועושה זאת בהצלחה רבה היא חברת דיפרנט.

למה כדאי לכם להזמין שירות יבוא מסין באמצעות חברת דיפרנט?

ישנם מספר יתרונות בולטים לשירות הזמנת מוצרים מסין שאנו מציעים והם:

  • כמות הכסף שאתם תחסכו איתנו תהיה מקסימאלית וזאת משום שאתם תקנו ישירות את הפריטים הנדרשים לכם הכוללים ריהוט ומוצרי גמר.
  • אתם לא תצטרכו לשלם עמלות לספקים וגם לא לנהל מולם משא ומתן.
  • הליווי שתקבלו יהיה לאורך כל תהליך היבוא. מדובר על ליווי אישי ומקצועי.
  • הניסיון שלנו יבטיח שאתם תהיו בידיים טובות ויימנע מכם טעויות שעשויות לעלות לכם בכסף רב ובזמן יקר.
  • המטרה שלנו היא שביעות רצון הלקוחות ועל כן נעשה הכל על מנת להבטיח זאת. אנחנו רוצים לעבוד אך ורק עם לקוחות מרוצים וכאלה שימליצו עלינו גם למכרים ולמשפחות שלהם.

שירות יבוא מסין – מתי הוא הופך להיות אידיאלי?

אנחנו ממליצים לכם להזמין שירות יבוא מסין, כאשר יש לכם עניין בהזמנה גדולה מסין. מוצרי ריהוט וחומרי גמר הם מאוד זולים בסין ועל כן אם תבצעו רכישה, העדיפות שהיא תהיה כמה שיותר גדולה. עליכם לבדוק האם ההזמנה משתלמת כך שהיא תכסה את כל הוצאות הנסיעה שלכם וגם שאכן תרגישו ותראו שיש הפרש גדול כספי ומשמעותי בין הרכישה מסין לבין הרכישה מישראל.

הסירו חשש מליבכם וקחו בחשבון שלא נדרש מכם ידע או ניסיון ביבוא. תשאירו את ההבנה והמומחיות לאנשי המקצוע של חברת דיפרנט. כל שאתם צריכים לעשות הוא להתרכז בבחירת הפריטים שאתם רוצים להזמין במסגרת תהליך היבוא.

יוצאים לדרך עם תהליך יבוא מסין – איזה הכנות עליכם לעשות?

אם החלטתם לרכוש את השירות שלנו, אתם תצטרכו לתת את רשימת הפריטים שתרצו. אלו יכולים להיות פריטי ריהוט ומוצרי גמר כמו, ריצוף, קרמיקות, כלים סניטריים ועוד. עליכם גם להוציא ויזה לסין וכמו כן להזמין כרטיסי טיסה. השלב הבא יהיה תכנון של סיור במפעלים מתאימים בסין.

יבוא פריטים לבית חדש עם חברת יבוא מסין

תשלום על המוצרים המיובאים מסין ובדיקת הסחורה

יש לשלם תשלום מקדמה בגובה של 30 אחוז  ממחיר המוצרים שאתם בוחרים להזמין במסגרת תהליך היבוא. החלק הנוסף של התשלום ישולם כאשר המוצרים יינתנו על ידי הספק. חשוב לציין שנציגי חברת דיפרנט יבדקו את הסחורה ויאשרו אותה בטרם ייצא המשלוח לישראל.

כאשר הסחורה תגיע לישראל, אתם לא תצטרכו להתעסק עם שחרורה והובלתה. נציגי החברה יעשו זאת בשבילכם וידאגו שאתם תקבלו את המוצרים עד הבית. במידה וקיבלתם מוצרים פגומים או שמוצרים מסוימים שהזמנתם לא הגיעו אליכם, אז יש לצור קשר עם החברה. זו תפעל כמה שיותר מהר על מנת לזכות או להחליף את המוצרים.

שתפו ברשתות
יצירת קשר
מאמרים אחרונים
הונאות בתחום יבוא מסין

יבוא קרמיקה מסין

בונים בית חדש? משפצים את הבית הקיים? למה שתרכשו קרמיקה בארץ, אם תוכלו לרכוש אותה בסין במחיר זול יותר? יש כל כך הרבה סיבות שכדאי

הונאות בתחום יבוא מסין

למה כדאי להזמין תכולת בית מסין?

כאשר משפצים בית קיים או בונים בית חדש, עלות מוצרי הגמר הנדרשים לצורך השלמת השיפוץ היא חלק נכבד ומשמעותי מעלות השיפוץ הכוללת. על כן, יש

הונאות בתחום יבוא מסין

איך להימנע מהונאות בתחום יבוא מסין?

כאשר מדברים על יבוא מסין, האסוציאציה הראשונה היא שפע מוצרים, רהיטים ופריטים במחירים זולים להפליא, שרק ממתינים לישראלי הממולח שיראה את הפוטנציאל העסקי הטמון בהם